Google Maps отримає підтримку музичних сервісів та нову вкладку Commute

Google Maps Commute tab

Google запускає нове оновлення для сервісу Google Maps, яке надає набагато більше інформації для пасажирів про стан трафіку, а також дозволяє керувати музикою прямо з програми. На новій вкладці Commute ви зможете побачити детальну інформацію про завантаженість транспорту на вашому маршруті. Користувачі в певних регіонах зможуть бачити місце знаходження свого поїзда або автобуса у режимі реального часу.

Google Maps Commute tab

Ймовірно, найкрутішою особливістю оновлення є те, що у "80 регіонах по всьому світу" Google Maps буде показувати, де саме знаходиться ваш поїзд або автобус до його прибуття. У Сіднеї Google Maps зможе показувати інформацію про завантаженість поїздів та автобусів. Google сподівається найближчим часом додати цю функціональність в інших містах.

Нарешті, якщо ви є користувачем Spotify, Apple Music або Google Play Music, ви зможете управляти відтворенням музики прямо в Google Maps. Це другорядна функція, але вона забирає менше часу, ніж перемикання між додатками.

Google Maps Spotify integration

Залежно від того, чи є ви користувачем iOS або Android, у функціональності будуть присутні незначні відмінності. Користувачі Android можуть отримувати повідомлення в режимі реального часу про порушення маршрутів, а також отримають більш глибокий рівень інтеграції Spotify, який дозволить переглядати аудіоконтент з програми Maps.

Нові оновлення поширюються через Google Play Маркет та Apple Store, починаючи з цього тижня.

Джерело: theverge.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя