З'явилися живі фотографії смартфона Google Pixel 2

Google Pixel 2

Нарешті, після недавньї появи рендера Google Pixel 2, в мережі з'явилися нові витоки, а саме – живі фотографії очікуваного смартфона від Google під кодовою назвою Walleye.

Google Pixel 2
Google Pixel 2

На фото показано передня і задня панелі, дозволяючи в цілому скласти уявлення про майбутню новинку. Перше, на що звертаєш увагу – це одиночна камера. Воістину, Google не слідкує за модними трендами, хоча навіть та сама Apple вже готує смартфон з подвійною камерою. Друге – це екран. Він плоский і аж ніяк не безрамковий, хоча бічні межі і досить тонкі.

Крім цього, раніше повідомлялося, що Google Pixel 2 отримає фронтальні стереодинаміки, сканер відбитків пальців на тильній стороні і вигнуту по краях задню панель.

Google Pixel 2
Google Pixel 2

Новинці приписують топовий SoC Qualcomm Snapdragon 835, 4 ГБ оперативної пам'яті і 64 ГБ вбудованої, а також досить компактний за сучасними мірками екран з діагоналлю 4,97 дюйма Full HD.

Важливо відзначити, що новинки займеться виробництвом знову тайванська компанія HTC, яка розробляла і Nexus 6P. Що ж стосується ціни, дати початку продажів, це все поки покрито завісою таємниці. Також, за чутками, новике приписують захист від води мало не рівня IP67. Це означає, що новинка буде «витримувати» дощ і короткочасне занурення у воду. Однак з іншого боку це означає наявність незнімного акумулятора. Схоже, що в цьому плані компанія Google все ж дотримується трендів.

Джерело: GSMArena

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя