На честь ювілею Google Play компанія App Annie поділилася цікавою статистикою

Оболочки против чистого Android

Google Play виповнилося 10 років, і на честь цієї події більшість вирішила підвести підсумки. Чим запам’ятався сервіс, в чому він обійшов App Store?

Від Android Market до Google Play

Як повідомляє компанія App Annie, на Google Play доводиться в два рази більше завантажень, ніж на App Store. З іншого боку, розробників все ж більше привертає останній, тому що саме користувачі Apple витрачають більше грошей на пристрої – на частку Google Play доводиться лише 34% покупок. На частку App Store – 66%.

Азія відповідає за найбільшу кількість завантажень, і Японія є найприбутковішим ринком; всього було витрачено 25,1 млрд. доларів. Далі йдуть США (19,3 млрд) і Південна Корея (11,2 млрд). Лідери за кількістю завантажень: Індія, США, Бразилія, Росія та Індонезія.

Лідери за кількістю завантажень.

Причиною великих витрат в Японії називають білінг операторів стільникового зв’язку. Він же дозволив вирости ринкам Південної Кореї, Тайваню, Таїланду та Сінгапуру.

Найбільше користувачі витрачаються на ігри. На них припадає 41% всіх завантажень і 88% витрачених грошей. Ігри в минулому році згенерували 2,7 млрд. доларів, причому 4 з 5 головних додатків пропонують платну підписку. Винятком є LINE, крім якого в п’ятірку увійшли Tinder, Pandora, Netflix і HBO NOW.

Читайте також: Google працює над функцією “Self Share” – простий обмін посиланнями між смартфоном і ПК

Найбільш завантажувані ігри.

Тож не дивно, що найчастіше у користувачів Android встановлено дуже багато додатків. В Японії, наприклад, часто на смартфони встановлено більше 60 додатків. Лідерами виступають Австралія, США і Південна Корея, де нерідко встановлюють більш сотні додатків.

За час свого існування Google Play вміщала в себе близько 10 млн. додатків, але зараз «живі» лише 2,8 млн.

Найбільш завантажувані додатки.

Джерело: App Annie

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя