Google представила «майже реліз» Android P

Android P

Компанія Google випустила оновлення Android P Beta 3 (Developer Preview 4). Як передбачається, ця версія стане як мінімум реліз-кандидатом. Простіше кажучи, якихось кардинальних змін більше не передбачається, розробники тепер займуться виправленням помилок.

Що повідомили

Віце-президент компанії Дейв Берк вже назвав цю версію «раннім кандидатом на реліз, який наближається до того, що ми побачимо у фінальній версії Android P». Так що можна вважати, що так буде виглядати серпнева версія системи.

Android P

Берк також уточнив, що до складу Android P Beta 3 входить липневий патч безпеки, останні виправлення помилок і ряд оптимізацій. Так що цей апдейт важливий для розробників і тих, кому не терпиться спробувати новинку прямо зараз. Враховуючи, що тестування API завершили в попередній версії, зараз можна займатися виключно налагодженням прикладних програм.

Читайте також: ПК-в-клавіатурі на Android WAHE Home замінить плеєр і консоль

Коли чекати

До виходу релізу залишається ще мінімум місяць (а то і два). Хоча розробники обіцяють випустити ще одну тестову версію. А вже 19 липня команда проведе відкрите інтерв'ю у форматі Reddit AMA (Ask Me Anything). Там будуть дані відповіді на всі технічні питання про Android P Beta 3.

Як наголошується, встановити Android P Beta 3 поки можуть тільки учасники програми бета-тестування. При цьому, вона встановлюється виключно на смартфони Pixel першого і другого поколінь. Всім іншим, у тому числі власникам смартфонів з чистим Android, доведеться чекати.

Нагадаємо, що нова версія Android повинна отримати ряд поліпшень. Серед них є підтримка вирізу на екрані, нативна підтримка NFC, а також точне позиціонування в будівлях. Обіцяне покращення енергоефективності.

Джерело: Блог Google

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя