Google припиняє розробку модульних смартфонів Project Аrа

Project Ara

Хвиля модульних портативних пристроїв, яка була дико популярна і дико безглузда 10 років тому, зараз знову набирає обертів - взяти хоча б модуль Hasselblad. Однак, за повідомленнями видання Reuters, корпорація Google вирішила зупинити підтримку свого власного проекту модульних смартфонів, Project Ara.

Project Ara

Project Ara по ліцензії

На тлі зростаючої популярності модулів таке рішення здається... сумнівним. Однак, судячи з інсайдерськими даними, до повноцінного закриття проекту ще дуже далеко - Google буде розповсюджувати технології модульного смартфона за контрактом.

Project Ara підняв шуму в пресі кілька років тому, і Google мала на нього серйозні плани - це мав бути перший крок по уніфікації технічних нововведень, якими корпорація займалася, починаючи з Chromebook і закінчуючи Nexus. При цьому рішення про припинення підтримки модульної системи, якщо це дійсно так, може бути виправдано реаліями ринку - виводити в продаж досить громіздкі модулі небезпечно, і система LG G5, наприклад, себе не виправдала. Та й надійність кріплення модулів викликала певні сумніви.

Источник: Reuters

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name