Розробники з Google Chrome Labs представили Squoosh - зручний інструмент для оптимізації зображень

Squoosh

Перша веб-сторінка була створена в 1989 році. Вона володіла мінімалістичним дизайном і не могла похвалитися широкими можливостями. З тих пір, "залізо" стало потужніше, а дизайн гарніше. Однак це, в свою чергу, спричинило за собою ряд проблем. Наприклад, з'явилася необхідність в оптимізації веб-сторінок. Процес це трудомісткий і часозатратний. Розробники з Google Chrome Labs пройнялися цією проблемою і розробили зручний інструмент для оптимізації зображень - Squoosh. Він вміє редагувати, переформатувати і стискати зображення прямо в браузері.

Squoosh

Squoosh - інструмент для оптимізації зображень

Компанія Google продемонструвала його на саміті Chrome Dev. Першочерговим завданням розробників було забезпечити максимальну продуктивність інструменту і широкі можливості. В наслідок чого, Squoos вміє переробляти зображення зі звичайного формату в будь-який інший Web-оптимізований (Webp, MozJPEG і інші) за лічені секунди.

Squoosh

Читайте також: Дослідники визнали смарт-дисплей Google Home Hub небезпечним

Крім того, розробники надають можливість оцінити різницю між зображеннями до і після змін. Робиться це за допомогою повзунка, який розташований на самій картинці.

Squoosh

Читайте також: На честь геллоуіну Google розмістила гру The Great Ghoul Duel на домашній сторінці пошуковика

Особливістю інструменту стала можливість роботи в автономному режимі. Для цього достатньо один раз завантажити веб-сторінку Squoosh і всі можливості інструменту будуть доступні навіть при відсутності інтернет-з'єднання.

Squoosh

Як і слід було очікувати, новинка працює з усіма популярними браузерами, в тому числі і мобільними. Що стосується подальших оновлень і поліпшень, то про них інформація не надходила.

Джерело: 9to5google

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя