Відео: робочий прототип кишенькового ноутбука GPD Pocket з Windows 10

gpd pocket test title

Не так давно завершився збір коштів на кишеньковий ноутбук GPD Pocket. Так, саме кишеньковий, і саме ноутбук - якщо попередня модель компанії, GPD Win, була радше реверансом у бік культових ПДА, то це вже повномасштабний удар по ностальгії з розмаху. І він був показаний на відео в робочому середовищі.

 gpd pocket test 1

Прототип GPD Pocket показаний в роботі

Здавалося б - що такого в даному відеофайл? Ну GPD Pocket, ну Windows 10... Справа в тому, що компанія збирала гроші на Indiegogo без робочого прототипу. Так, виключно на обіцянках. І цими ж обіцянками вона зібрала два мільйони доларів США - а тепер довела правдивість своїх слів.

На відео демонструється базова робота Windows 10, інтерфейс і запуск додатків. Воно коротке, всього 38 секунд - і це лише самий перший робочий прототип, T0, як називають його самі представники GPD. Перші версії T1 будуть відображені на відео, як тільки з'являться на світ.

Читайте також: McDonalds тестує функцію онлайн-замовлення через смартфони

Якщо хто пропустив деталі кампанії на Indiegogo, то повідомляю, що GPD Pocket матиме 7-дюймовий FullHD-екран із захистом Gorilla Glass 3, процесор Intel Atom x7-Z8700, 8 Гб оперативної пам'яті, 128 ГБ ПЗП і акумулятор ємністю 7000 мАг, якого, за заявами компанії, вистачить на 12 годин роботи. І все це щастя, нагадаю, комплектується цілком зручною QWERTY-клавіатурою і поміщається в кишеню. Остаточна ритейл-вартість пристрою складе близько $600. Деталі - на сайті виробника.

Джерело: gagadget

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя