Заснований українцями стартап з перевірки текстів англійською мовою Grammarly привернув $ 110 млн

Як пише The Wall Street Journal, заснований українськими розробниками сервіс по перевірці правопису та граматики тексту Grammarly, привернув $ 110 млн. Grammarly використовує штучний інтелект та машинне навчання, щоб поліпшити правопис своїх користувачів.

У фінансуванні взяли участь фонди Breyer Capital, IVP, SignalFire і Spark Capital. Раунд очолила венчурна фірма General Catalyst. Отримані кошти Grammarly направить на подальший розвиток сервісу та розширення команди.

За словами керуючого партнера General Catalyst Хеманта Танжу, який перебуває в радуі директорів Grammarly, інвестиції допоможуть компанії конкурувати в пошуку кращих фахівців.

Grammarly був заснований Олексієм Шевченко і Максимом Литвином у 2009 році. Сервіс перевіряє правопис і граматику текстів англійською мовою. Офіси компанії розташовані в Сан-Франциско, Нью-Йорку та Києві.

Сервіс доступний у вигляді розширення для браузера Chrome, додаткiв для Windows та macOS, а також плагіна для Microosft Word. Якщо вірити даним проекту, його аудиторія становить 6,9 млн користувачів в день, в магазині додатків для Chrome плагін Grammarly був викачаний більше 10 млн разів.

джерело: WSJ

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name