Європейська комісія визнала, що піратство не шкодить продажам ігор

У 2013 році Європейська комісія замовила дослідження вартістю в $ 430 000, яке було направлено на вивчення взаємозв'язку поширення піратської продукції і продажів ліцензійних товарів. Проте, не дивлячись на те, що пройшло вже 4 роки з моменту початку дослідження, комісія не хотіла оприлюднити його результати. Тепер, схоже, зрозуміло чому: виявляється, дослідження показало, що піратство не шкодить продажам відеоігор, книг і музичних треків.

Європейська комісія замовила дослідження нелегального розповсюдження контенту, щоб знайти привід заборонити піратство, проте вчені не змогли знайти підтвердження думки, що воно негативно відбивається на продажах комп'ютерних ігор, книг і музики. У випадку з іграми дослідники навіть прийшли до висновку, що їх поширення за допомогою піратства може стимулювати гравців до покупки ліцензійних версій. Звісно, такі результати не задовольнили замовника, і Європейська комісія віддала перевагу приховати їх від громадськості.

Відомий торрент-трекер The Pirate Bay

Єдиний аспект дослідження, який хоч якось був оприлюднений - всього одна категорія інтернет-контенту може страждати від піратства. Виявляється, фільми-блокбастери втрачають в середньому 4,4% від загальних зборів через торрент-трекери. Ця інформація була використана в 2016 році Європейською комісією для того, щоб підтримати твердження про те, що піратство шкодить продажу квитків на кіно. Але навіть цей результат не зміг повністю задовольнити замовників дослідження - вони явно чекали більшого. Так що можна сказати, що ці $ 430 000 були витрачені практично даремно.

Джерело: engadget

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя