Хмарний сервіс Huawei Cloud PC дозволить запустити Windows 10 на смартфоні

Huawei Cloud PC

На сьогоднішній день ряд компаній намагаються привнести повноцінну ОС на мобільні рішення. Це, наприклад, функція Continuum на Windows 10 Mobile. Або Linux on Galaxy для Samsung. Однак це все та ж ОС Android, хіба що з іншого оболонкою. Але ось в Huawei вирішили питання радикально і запропонували хмарний сервіс Huawei Cloud PC. Він дозволяє запускати на смартфоні Windows 10.

Як працює Huawei Cloud PC

Huawei використовує для цього віртуальну машину в хмарі. Для зв'язку застосовується протокол Huawei Desktop Protocol (HDP), який дозволяє операційній системі Windows 10 звертатися до файлової системи смартфона. Простіше кажучи, Huawei Cloud PC забезпечує безшовне взаємодія смартфона і Windows 10 на сервері. Це дозволяє отримувати доступ до локальних файлів, а також створює, фактично, повноцінний ПК з Windows 10 при підключенні до монітора.

Huawei Cloud PC

Зрозуміло, для цього буде потрібно швидкий і стабільний канал зв'язку, оскільки без з'єднання з сервером система не працює. Сам сервіс Huawei Cloud PC був показаний на виставці CES Asia 2018.

Huawei Cloud PC

По ідеї, це найкраща з гібридних розробок на сьогоднішній день. Адже мобільних процесорів, які можуть «тягнути» Windows 10 з потрібною продуктивністю, поки не існує. А ноутбуки на ARM-чіпах поки дороги. В Huawei Cloud PC можна працювати з звичними програмами на смартфоні або планшеті.

Коли чекати

По суті, сервіс вже готовий до запуску. Правда, поки він буде працювати лише в Китаї, але потім має прийти і в Європу. Спочатку він буде доступний лише на смартфонах Huawei P20/P20 Pro, Mate 10, Mate RS і планшет MediaPad M5. Однак у майбутньому, можливо, його відкриють для інших виробників.

Huawei Cloud PC

Про вартість поки нічого не повідомляється, але очевидно, що корпоративна або скільки-небудь потужна ліцензія буде коштувати чимало. Зрозуміло, такий підхід не позбавлений недоліків, проте у разі необхідності попрацювати з будь-якого місця, це досить непогане рішення. Зрештою, поки що не всі готові платити $500-600 за ноутбук з ARM-чіпом і Windows 10 на борту.

Джерело: NotebookItalia

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя