Huawei Freebuds 2 Pro - головний конкурент Apple AirPods

Huawei Freebuds 2 Pro

"Майстер зливів" Роланд Квандт в черговий раз порадував громадськість свіжими витоками інформації. На цей раз під приціл Роланда потрапила компанія Huawei. А якщо бути більш конкретним, то її нові пристрої Huawei Mate 20 Pro і навушники Huawei Freebuds 2 Pro.

Huawei Freebuds 2 Pro - бездротові навушники з підтримкою зарядки від смартфона

Перші зображення навушників демонструють дизайн новинки. І тут приходить деяке розчарування. Huawei Freebuds 2 Pro - точна копия Apple AirPods. Нагадаємо, що перше покоління навушників Huawei Freebuds мало свій неповторний дизайн і також було повністю бездротовим рішенням.

Читайте також: Huawei подарувала зовнішні акумулятори людям у черзі за айфонами

Роланд повідомив, що головною перевагою новинки стане підтримка бездротової зарядки стандарту Qi. Це, в першу чергу, дозволить заряджати навушники просто поклавши їх в кейс, а потім на док-станцію. Однак справжньою несподіванкою стала можливість зарядки навушників від смартфона Huawei Mate 20 Pro, за допомогою все тієї ж бездротової зарядки. І виглядає це дійсно круто.

Читайте також: Withings після 2 років мовчання анонсувала гібридний розумний годинник Steel HR Sport

Квандт також повідомив, що про довжину навушників не варто турбуватися. Вона не буде перевищувати 15 мм.

За припущеннями, пристрій буде поставлятися в двох кольорах - чорному і білому. Що стосується ціноутворення, то орієнтовна вартість інноваційних навушників складе €150 - €160.

Huawei Freebuds 2 Pro

Більш детальна інформація про Huawei Freebuds 2 Pro надійде 16 жовтня під час презентації Huawei Mate 20 Pro.

Джерело: gsmarena

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name