Huawei представила новий фітнес-браслет Honor Band 3

Ми, рядові споживачі, знаємо і любимо компанію Huawei за її флагмани - P9, P10, P10 Plus, Honor 9. Компанію дуже любить і ринок в цілому, і українська мода, а тепер любов стане ще сильніше, адже на ринок виходить новий фітнес браслет від неї, під назвою Honor Band 3.

Honor Band 3 2

Huawei Honor Band 3 буде коштувати $50

Він виконаний в мінімалістичному стилі, але явно розраховується на повсякденне користування і зроблений з акцентом на зручність насамперед. На лицьовій панелі розташований PMOLED-дисплей з діагоналлю 0,91 дюйма, з роздільною здатністю екрану 128×32 пікселів, а також сенсорна кнопка управління. При цьому вага аксесуара не перевищує 18 г.

Головне нововведення Huawei Honor Band 3 - це введення в лінійку пристроїв такого важливого елемента, як пульсометр. Точність вимірювання при цьому забезпечується алгоритмом HiRythm власної розробки. І пульс завдяки йому можна вимірювати прямо в реальному часі, що відмінно підійде для моніторингу стану спортсменів безпосередньо в процесі тренувань.

Читайте також: Huawei почала приймати передзамовлення на селфі-смартфон Nova 2

Крім пульсометра Huawei Honor Band 3 оснащений лічильником калорій, пройденої відстані, тривалості фізичних навантажень середньої і високої інтенсивності. Крім того, трекер самостійно вміє визначати, яку користувач робив - ходьбою або бігом. Крім того, присутній моніторинг часу без руху, що для людей, чия робота не має на увазі багато активності, теж буде корисно. Трекер оснащений акумулятором ємністю 100 мАг і працює без підзарядки до 30 днів. Вартість пристрою складе $50, а доступним для покупки він буде вже 3 серпня в офіційному Інтернет-магазині і 15 серпня в роздрібних мережах.

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name