Huawei готує гібрид смарт-годинника і гарнітури TalkBand B5

TalkBand B5

Відомий інсайдер Еван Блас розповів про нову модель Huawei TalkBand, яку китайська компанія нібито готує до випуску. Мова йде про модель TalkBand B5.

Що відомо

Взагалі лінійка TalkBand являє собою цікавий смарт-годинний, який оснащений кольоровим дисплеєм, функціями відстеження руху і незвичайним режимом роботи. Його можна витягнути з ремінця і носити як Bluetooth-гарнітуру. Це дозволяє не тримають зап'ястку біля вуха.

TalkBand B5

За словами Бласа, нова модель буде називатися Huawei TalkBand B5. Він також опублікував її промо-зображення у високій якості. Інсайдер не уточнив інформацію про ціну, дату виходу і специфікаціях. Однак дещо все ж відомо.

Читайте також: Huawei випустить процесор Kirin з підтримкою 5G в березні 2019

TalkBand B5 буде доступний в золотистому і сріблястому виконанні. Пристрій зможе відображати час, кількість кроків і іншу інформацію, буде підтримувати шкіряні та металеві ремінці. Також буде виводитися повідомлення про погоду і дані з чатів. З'єднання буде здійснюватися по Bluetooth, що дозволить синхронізувати дані і приймати телефонні дзвінки.

Чому називається саме TalkBand B5

Як відомо, в Азії цифра 4 вважається нещасливою, оскільки вимовляється як слово «смерть». З цієї причини багато виробники відмовляються випускати моделі з четвіркою в номері або назві. Хоча деякі все ж ігнорують таке марновірство.

В цілому, девайс досить цікавий. Подивимося, що буде в релизной версії. Адже, по суті, він замінює сазу два пристрої, що дозволяє зменшити їх кількість і оптимізувати використання. Хоча подібний гаджет явно буде цікавий, в першу чергу, бізнесменам та іншим.

Джерело: Еван Бласс

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name