Новинки на Humble Bundle: лайфхаки для Windows

humble bundle lifehacker title

У попередній частині новинного огляду були комікси про Доктора Хто, однак не читати ж постійно їх, тим більше - на буржуйському мовою? Треба і попрацювати. На щастя, на Humble Bundle і для цього бандл заготовлений виявився.

 humble bundle lifehacker

Він називається Humble Lifehack Software Bundle, і містить в собі програми загальною вартістю $315. Всього за $1 можна отримати додаток для роботи з абревіатурами Breevy, комплект Fences + DeskScapes, що дозволяє оптимізувати робочий стіл і перетворювати його в натуральне твір мистецтва, а також Directory Opus 12 Light - універсальний додаток для роботи з файловою системою.

За $7,69 можна отримати все попереднє, а також DisplayFusion для легкого об'єднання двох моніторів, річну підписку на менеджер паролів LastPass Premium і річну підписку на потужний анонімайзер CyberGhost VPN.

А за $15 користувач отримає все попереднє, а також річну передплату на Acronis True Image 2017 і Bitdefender Antivirus Plus 2017 (захист трьох пристроїв). Придбати бандл можна за цим посиланням. Цікаво, що деякі з цих програм можна придбати ще дешевше на G2A.com, подробиці в дайджесті.

До речі, про лайфхаки на Windows 10 у нас є ще й цілі дві статті - перша і друга. Не дякуйте!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя