На iGov запустили послугу «Закриття ФОП»

igov fop

Після своєї недавньої відставки, пов'язаної з націоналізацією «ПриватБанку», Дмитро Дубілет зміг повністю сфокусуватися на роботі з iGov. І це дало свої плоди - зокрема, була запущена неймовірно затребувана послуга щодо закриття ФОП.

 igov dubilet

«Ми запустили на iGov неймовірно масову і затребувану послугу: закриття ФОП (офіційна назва: Державна реєстрація припинення підпріємницької діяльності фізичної особи - підприємця за ее рішенням).

Послуга працює просто: ви заповнюєте коротку форму на iGov, і реєстратор у відповідь пише вам, що все ок, ФОП закрито. Або зауваження, що потрібно виправити в заяві. Таким чином, фізично до реєстратора приходити взагалі не потрібно.

Читайте також: на iGov тепер можна оформити заяву на реєстрацію шлюбу

Після цього підприємець має 10 днів на те, щоб звернутися до податкової. Втім, ми повинні скоро цю другу частину послуги також перевести в електронну форму, щоб взагалі нікуди нікому йти не потрібно було (адже домовилися між собою Мін'юст і Податкова якось з приводу відкриття підприємства!).

Чому запуск цієї послуги так важливий саме зараз? Справа в тому, що зараз у Президента на підписі лежить законопроект, який зобов'яже платити податок 704 грн усіх підприємців, навіть якщо вони не працюють. Тому в Україні зараз почнеться масове закриття всіх "накопичених" ФОПів.

Читайте також: портал держпослуг iGov стане зручніше за допомогою користувачів

Поки що послуга працює лише в Дніпропетровській області, але ось-ось ми її запустимо в ряді інших областей, які приєднуються до пілота»- пише Дмитро Дубілет.

Джерело: Facebook

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name