Inboard представила новий електричний самокат Glider зі змінними акумуляторами

Inboard Glider

Каліфорнійський стартап Inboard Technology виходить за рамки електричних скейтбордів, представивши новий електричний самокат під назвою Glider. Поставки почнуться в лютому 2019 року, зараз можна оформити попереднє замовлення за ціною $1299.

Glider оснащений електродвигуном потужністю 750 Вт. Максимальна швидкість самоката становить понад 30 км / год. Glider у три рази потужніший у порівнянні з Xiaomi M365, потужність двигуна якого становить 250 Вт.

Акумулятор можна легко замінити на новий. Це означає, що запас ходу практично нічим не обмежений, якщо ви готові платити за запасні акумулятори. Кожен акумулятор може забезпечити близько 19 км ходу. Проте, ціни на запасні батареї ще невідомі.

Inboard Glider

"Ми вважаємо, що електросамокати є одним з найбільш життєздатних рішень у майбутньому міського транспорту", заявив співзасновник і генеральний директор Inboard Райан Еванс. "Нашою метою було створення самого безпечного та інноваційного самоката на ринку. Якщо у вас є електросамокат, вам не потрібно турбуватися про те, щоб знайти місце прокату. Це дійсно цікавий спосіб переміщення у міському середовищі".

Glider виділяється складною конструкцією, рекуперативним гальмуванням, надувними колесами, широкої декою та світлодіодними вогнями. Компанія розробила спеціальний мобільний додаток, який допоможе визначати кращі маршрути для поїздок. Inboard Technology планують співпрацювати з сервісами Uber, Bird і Lime. На даний момент ці компанії використовують електросамокати від Xiaomi та Segway.

Джерело: engadget.com

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name