Нові функції Instagram: підтримка GIF-анімації і необмежена кількість прихованих хештегів

Instagram GIF hashtags

Instagram повільно, але впевнено будує свою Direct-платформу як цілісний продукт обміну повідомленнями. Це розумний крок, враховуючи, що Instagram все частіше використовує більш молода аудиторія. Нова функція, яка працює вже сьогодні підтримка GIF файлів. Тепер ви зможете відправляти анімовані GIF-файли в Direct або в груповому чаті.

У Direct з'явилася нова кнопка GIF. Тут ви можете знайти трендові GIF, шукати за ключовими словами конкретні файли або використовувати "випадковий" варіант GIF на основі ключового слова. Функція з'явилася на iOS і Android.

Instagram GIF hashtags

Якщо ви хочете збільшити кількість фоловерів, не дратуючи величезною кількістю хештегів, Instagram тестує функцію, яка може приховати хештеги з ваших постів. Розробник Jane Manchun Wong опублікувала в Twitter скріншот нової функції, яка дозволяє додавати необмежену кількість хештегов. При цьому інші користувачі не будуть їх бачити.

На скріншоті ви можете побачити, що Jane Manchun Wong додала чотири хештега, наприклад, #city і #hongkong:

І хештеги не наводяться на фотографії, опублікованій у Instagram:

Wong також поділилася тим, що додаток тестує функцію геолокаційних обмежень. Нововведення дозволяє користувачам обмежувати конкретні місця для показу їх постів та Stories. Це може бути корисною функцією для компаній і брендів, які вирішили обмежити свій бізнес у певних регіонах.

Приховані хештеги довгоочікувана можливість для багатьох користувачів, які хочуть збільшити кількість своїх фоловерів. Але оскільки ця функція тільки тестується, можливо, що вона не буде реалізована на постійній основі.

Джерело: theverge.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя