Instagram створює окремий додаток для покупок IG Shopping

Instagram IG Shopping app

Instagram працює над новим автономним додатком для шопінгу. За наявними даними, додаток може називатися IG Shopping. Розробка дозволить користувачам переглядати колекції товарів у продавців і купувати їх безпосередньо через додаток.

Невідомо, коли слід очікувати появу додатка. Розробка все ще триває, і її можуть припинити до випуску. Втім, інформовані джерела вказують на те, що Instagram позитивно оцінює свої можливості для великого розширення електронної комерції.

Понад 25 мільйонів компаній уже мають облікові записи Instagram, і 2 мільйони з них є рекламодавцями. Чотири з п'яти користувачів Instagram підписані принаймні на одну бізнес-сторінку. Створення автономного додатку дозволило б компанії надати виділену площадку для торгівлі в Instagram, а також розширити можливості для отримання доходу.

Instagram IG Shopping app

Згодом Facebook міг би надати більше інструментів для торговців, які будують свій бізнес в Instagram. Така стратегія може кинути виклик іншим платформам електронної комерції, таким як Shopify. Більшість онлайн-компаній потребують облікового запису Instagram. Багато з них, безсумнівно, будуть використовувати платні бізнес-інструменти, якщо вони стануть доступними.

Деякі компанії вже продають такі інструменти рекламодавцям Instagram. Наприклад, Four Sixty допомагає компаніям створювати фотогалереї з товарами, модерувати контент, планувати повідомлення. Магазин додатків Shopify містить десятки плагінів, пов'язаних з просуванням і керуванням бізнесом на базі Instagram.

Джерело: theverge.com

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name