Instagram представив можливість завантаження зображень через мобільну версію сайту

Instagram представив масове оновлення для мобільної версії свого сайту, яке додає деякі функції основного додатку, включаючи спільне використання фотографій, полегшену версію вкладки «Пошук» та можливість завантаження зображень.

На думку ресурсу Androidcentral, нововведення зможуть допомогти в збільшенні зростання на ринках з менш якісними мобільними мережами, що в свою чергу може стати значним поштовхом для подолання сервісом Instagram позначки в 1 мільярд користувачів. Раніше, таким же чином Facebook розширив власну користувацьку базу, запропонувавши користувачам спрощені версії додатків Facebook Lite і Messenger Lite.

Також, користувачі мобільної версії сайту тепер зможуть переглядати фіди і профілі, шукати та навіть знаходити повідомлення у вкладці «Пошук». Як і раніше немає можливості публікувати повідомлення на ПК або отримати доступ до DM, не кажучи вже про підтримку «Історій» або будь-який інший відеофункції. Але це гарний початок, і є надія, що одного разу поновлення торкнуться  і веб-версії популярного фотосервісу.

джерело: Androidcentral

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя