Intel презентувала нові 3D-камери RealSense

RealSense-title

Компанія Intel анонсувала відразу кілька нових камер RealSense, що входять у лінійку продуктів D400, які вже доступні для попереднього замовлення у США. Це моделі D415 та D435 з підтримкою технології Plug and Play. Дана технологія дозволяє без особливих зусиль підключити камери RealSense через USB та почати ними користуватися без зайвих зусиль.

Функціяії камер: розпізнавання реальних предметів та їх інтерпретація у 3D. Призначена дана розробка на цільову аудиторію розробників робототехніки та програмного забезпечення.

Використання технології можливо як у приміщенні, так і на вулиці, майже при будь-яких умовах освітлення. Поставлятися камери будуть із засобом розробки Intel RealSense SDK 2.0, який представляє собою міжплатформене програмне забезпечення.

RealSense

D415 та D435 використовуються у різних цілях: D415 обладнана поворотним затвором, датчиком RGB, інфрачервоним проектором і вузьким полем зору, що є ідеальним рішенням для сканування дрібних об'єктів, які вимагають більш точних вимірювань. У той час як D435 має широкий кут огляду і загальне призначення. Технічне оснащення камери дозволяє їй захоплювати швидко рухомі об'єкти і охоплювати велику площу, зводячи до мінімуму "сліпі зони", що ідеально підходить для взаємодії з системами VR та AR.

RealSense

Intel також презентувала ряд прикладів використання камер RealSense. Наприклад, у якості "очей" робота, надаючи йому можливості глибокого 3D-зору, що дозволяє роботу маневрувати та розуміти розташування і розміри оточуючих його реальних об'єктів. Іншим же прикладом послугувало 3D-сканування людського обличчя з визначенням віку, статі та подальшого забезпечення користувача цілеспрямованим контентом.

На даний момент камери Intel D415 та D435 RealSense доступні для попереднього замовлення за 149$ і 179$ відповідно.

https://youtu.be/E5feqYIQA0o

Джерело: pocket-lint.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя