Нові процесори Intel Kaby Lake мають вбудоване відеоядро AMD

amd intel cpu 1

Не так давно по Інтернету пройшов слух, що компанія Intel збирається запускати свої нові процесори з вбудованою графікою від AMD. Але, як і багато подібних, а для багатьох - і шокуючі заяви - чутки особливих підтверджень не отримали... до сьогоднішнього дня, разом з витоком інженерних зразків Intel Kaby Lake з вбудованою графікою AMD.

amd intel cpu

Intel Kaby Lake з графікою від AMD? Мабуть, так

Насправді все ще цікавіше, ніж здається. Деякі інженерні екземпляри нових процесорів з "блакитної" сторони ринку оснащені двома (!) вбудованими ядрами. Це по-перше Intel (R) HD Graphics Gen9, і по-друге, деякий чіп 694C: C0, який, судячи з даних GFX, проводиться саме силами AMD.

Читайте також: знижки на пристрої Xiaomi на GearBest.com

Це жодним чином не залізний доказ - зразки інженерні та характеристики у них ще не до кінця затверджені, а отримати їх на тест не вийде. Також постає закономірне питання - заради чого дві конкуруючі компанії можуть скооперуватися, створивши такий ось спірний з усіх боків продукт?

Заради Apple. Купертиновці вже давно цікавляться відеорішенями, які вбудовуються в десктопи і ноутбуки, і поєднання процесора Intel з потужним "червоним" відеоядром, не виділяючи місця під дискретну відеокарту, є непоганим варіантом. Також є варіант, що нові Intel Kaby Lake будуть розраховуватися в тому числі і на майнерів, які добувають біткоіни, так як на AMD робити це набагато вигідніше. Але це малоймовірно.

Джерело: fudzilla

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя