Популярні додатки на iOS анонімно відправляють дані користувачів

GuardianApp

Файрвол GuardianApp, створений компанією Sudo Security Group, виявив ряд додатків на iOS з шкідливим кодом. Вони, без відома користувачів, відправляють конфіденційну інформацію компаніям по монетизації даних.

GuardianApp

Нова загроза для користувачів iOS

Згідно з недавнім звітом з сайту GuardianApp: "Все більше додатків на iOS приховано відправляють дані про місцезнаходження користувачів. Дані збираються з більш ніж 10 мільйонів пристроїв щодня. Це відбувається за допомогою шкідливого коду, який надається компаніями по монетизації даних. У більшості випадків, шкідливий код працює у фоновому режимі, відправляючи GPS-координати та інші дані користувачів постійно. "

GuardianApp

Читайте також: Tor Browser з’явився в Google Play

Однак передана інформація не обмежуються одним місцезнаходженням, серед конфіденційних даних також відправляються: дані Bluetooth, Wi-Fi ідентифікатори SSID і BSSID, дані акселерометра, статистика акумулятора, час шляху.

GuardianApp

У список "підозрюваних" увійшло як мінімум 24 додатка. Серед них: ASKfm, C25K 5K Trainer, Classifieds 2.0 Marketplace, Code Scanner by ScanLife, Coupon Sherpa, GasBuddy, Homes.com, Mobiletag, Moco, My Aurora Forecast, MyRadar NOAA Weather Radar, PayByPhone Parking, Perfect365, Photobucket, QuakeFeed Earthquake Alerts, Roadtrippers, ScoutLook Hunting, SnipSnap Coupon App, Tapatalk, The Coupons App, Tunity, Weather Live і YouMail.

GuardianApp

Читайте також: Google офіційно підтвердив дату анонса Pixel 3 і Pixel 3 XL

Компанія рекомендує скористатися обмеженням трекінгу реклами на iOS, щоб забезпечити безпеку даних.

Джерело: appleinsider

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя