Чутки: iPhone 2019 року отримає потрійну камеру

iPhone 2019

Не встигли вщухнути обговорення iPhone X, як в мережу просочилися чутки про нові iPhone 2019 року. За словами неназваного джерела з Тайваню, "наступного року хоча б один смартфон компанії Apple отримає потрійну камеру з підтримкою доповненої реальності".

iPhone 2019

Читайте також: Apple розширить можливості NFC-чіпів на iPhone

Дві з трьох камер будуть "дивитись" на об'єкт під іншим кутом, тим самим, створюючи тривимірні об'єкти. Аналітики вважають, що такий спосіб реалізації AR кращий ніж технологія ToF (time-of-flight). У ToF камера визначає дальність через швидкість світла, вимірюючи час прольоту світлового сигналу, що випускається камерою, і відбитого кожною точкою одержуваного зображення.

iPhone 2019

Інші аналітики припускають, що на новинках буде використовуватися метод тріангуляції, який дозволить обчислити дистанцію між об'єктом і смартфоном.

iPhone 2019

Читайте також: У мережі “засвітилися” Moto Z3 Play і модуль 5G Moto Mod

Третя камера матиме більшу фокусну відстань і 3-кратний оптичний зум, який є у Huawei P20 Pro та інших флагманах з потрійною камерою. Нагадаємо, що Huawei P20 Pro має основну камеру оснащену трьома модулями - 40 Мп (f / 1.8, 27 мм) + 20 Мп чорно-біла (f / 1.6, 27 мм) + 8 Мп (f / 2.4, 80 мм), оптичну, електронну та інтелектуальну стабілізацію, фазовий і лазерний автофокус, а також розумний подвійний спалах, що підлаштовує температуру під навколишнє освітлення.

iPhone 2019

З чуток, камерами купертінівців постачають компанії Sony, Sharp, LG і Dali. Серед них тільки Dali здатна відповідати вимогам Apple і надавати потрійні камери для майбутніх новинок компанії. Зараз занадто рано робити якісь висновки і до 2019 року все може зміниться.

Джерело: gsmarena.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя