Leap Motion продемонструвала можливості своєї AR-гарнітури

Leap Motion

Компанія Leap Motion представила нові відеоролики про свою гарнітуру для доповненої реальності Project North Star. Новинка поки що знаходиться в розробці, але вже демонструє багатообіцяючі можливості. Зокрема, була представлена демоверсія програми, у якій можна грати зі штучним інтелектом у пінг-понг.

Що відомо

Як зазначає видання Engadget, для гри використовуються спеціальні контролери. А сам процес виглядає настільки ж реально, як і при грі справжньою ракеткою. Штучний інтелект прораховує траєкторію руху м'ячика і переміщує свою ракетку в необхідне місце.

Leap Motion

На відео це виглядає приголомшливо, так що залишилося дочекатися релизної версії. До речі, розробники з Leap Motion стверджують, що новинка коштуватиме близько $100. Але при цьому вона повинна замінити клавіатуру і мишу, а також дисплей. Новинка буде управлятися за допомогою жестів і, можливо, голосових команд.

Читайте також: Samsung Gear VR тепер буде називатися Galaxy VR

В цілому, подібна конструкція хоч і виглядає надмірно футуристично, але, схоже, може все, що обіцяють творці.

Коли чекати

У Leap Motion поки не називають жодних конкретних дат. Однак не виключено, що це станеться скоро. Адже за даними Juniper Research, до 2020 року в світі буде більше 492 млн пристроїв для відстеження жестів. Якщо додати до цього мільйони VR-шоломів і гарнітур, то можна припустити, що рішення Leap Motion вийде найближчими роками.

У цілому ж, компанії поки придивляються до ринку VR і AR. Проблема полягає в тому, що для нього майже немає якісного контенту, а той, що є, часто являє собою прості маркетингові демки.

Джерело: Engadget

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя