Leica TL2: анонсована інноваційна компактна Wi-Fi-камера зі змінними об'єктивами

Leica TL2

Компанія Leica широко відома своїми фотоапаратами. Анонсувано наступне покоління беззеркалки Leica TL2, яка стала ще більш інноваційною, ніж попередня Leica TL. Відразу відзначимо незвичайний сучасний дизайн і корпус, виконаний з цілісного алюмінію. Решта матеріалів і компоненти обробки теж високої якості, тому дана Wi-Fi камера відноситься до преміальних.

LEICA TL2

Крім цього фотоапарат зі змінними об'єктивами може похвалитися APS-C сенсором з роздільною здатністю 24 мегапікселів і покращенною швидкістю автофокусу (136 мс). Це в три рази вище, ніж у попередника. За швидкість і якість -фото,-відео відповідає процесор нового покоління - Leica Maestro II. Що також значно прискорює запуск і роботу всієї системи. Рівень чутливості камери становить ISO 100-50000.

LEICA TL2

Ще Leica TL2 отримала режим високошвидкісної зйомки 20 кадрів\с і можливість записувати відео у високій роздільній здатності 4K з частотою кадрів 30 FPS. Стандартна чіткість Full HD дозволяє збільшити частотність до 60 FPS, а ще менша роздільна здатність HD вже дасть можливість збільшити швидкість зйомки до 120 FPS.

LEICA TL2

Новою розробкою у моделі є електронний затвор, що дозволяє здійснювати безшумну швидку експозицію зі швидкістю 1\40000 с. Пристрій є фотоапаратом з Wi-Fi і може передавати відзнятий матеріал на мобільний пристрій і завантажувати контент в соціальні мережі.

Що стосується ціни Leica TL2, то вона поки під питанням. Однозначно, це буде зовсім недешево. Попереднє покоління оцінили в $1700.

Джерело: geeky-gadgets

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name