Lenovo ThinkPad P52 — ноутбук класу VR-Ready зі 128 ГБ ОЗП

Lenovo ThinkPad P52

Компанія Lenovo представила найпотужніший на сьогодні професійний ноутбук ThinkPad P52 класу VR-Ready. Простіше кажучи, він призначений для роботи з VR-шоломами і є мобільною робочою станцією.

Що відомо про новинку

ThinkPad P52 отримав 15,6-дюймовим 4К (3840 × 2160 пікселів) дисплеєм з сенсорною панеллю (у топовій версії). Екран характеризується яскравістю в 400 ніт і забезпечує 100-відсоткове охоплення колірного простору Adobe RGB. У молодшої версії яскравість становить 300 ніт, а екран забезпечує охоплення 72% колірного простору NTSC.

Lenovo

Всередині ноутбук також не підкачав. Новинка отримала шестиядерний процесор Intel Xeon, професійну відеокарту NVIDIA Quadro P3200 і 128 ГБ оперативної пам'яті DDR4. Постійної пам'яті у нього цілих 6 ТБ (очевидно, в RAID). Комунікаційні можливості включають мережевий контроллер Gigabit Ethernet, адаптери бездротового зв'язку Wi-Fi 802.11 ac і Bluetooth 5. Крім цього, можна опціонально додати модем 4G/LTE.

Інтерфейси включають в себе порти USB 3.1 Type-A (×3), USB Type-C/Thunderbolt (×2), HDMI 2.0 і mini DisplayPort 1.4. Ємність штатного акумулятора становить 90 Вт·год.

Коли чекати ThinkPad P52

Новинка з'явиться у продажу вже в поточному місяці, проте вартість не повідомляється. При цьому відзначимо, що новинка напхана системами безпеки. Є сканер відбитка пальця, вебкамера 720p зі шторкою і ІК-камера з підтримкою Windows Hello.

Також відзначимо традиційний для сімейства ThinkPad покажчик-трекпад на клавіатурі, який в деяких випадках зручніший сенсорної панелі. Ноутбук рівня ThinkPad P52 призначений для вирішення складних завдань. З ним можна займатися розробкою VR-контенту, 3D-моделюванням, створенням 4K-відео і так далі. Тому логічно припустити, що вартість його складе декілька тисяч доларів. За якість треба платити.

Джерело: Lenovo

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name