Lenovo YOGA Book 2-го покоління представлений офіційно

Lenovo Yoga Book

Компанія Lenovo представила нове покоління трансформованих пристроїв Lenovo YOGA Book. Презентація відбулася під час виставки Computex 2018. Тоньше і легше своїх попередників - це головні переваги нових трансформерів Lenovo. YOGA Book також отримали додатковий сенсорний e-paper дисплей.

Lenovo Yoga Book

Процесори Intel i3 і i5, використовувані в пристроях, значно підвищать їх продуктивність. Однією з головних особливостей YOGA Book стане клавіатура, виконана у вигляді e-ink панелі і дозволяє виводити будь-яку мову в будь-якій існуючій розкладці.

Lenovo Yoga Book

Згідно з опитуваннями серед користувачів різних девайсів Lenovo, сучасна людина використовує свій смартфон в середньому 80-100 разів в день по 1,5-2 хвилини. При цьому 4-5 разів на день користувач змушений використовувати ПК або ноутбук, проводячи за ними по 25-30 хвилин. Пристрої Lenovo YOGA 2-го покоління об'єднують в собі портативність смартфона і обчислювальні можливості ноутбука, що виключає необхідність в їх використанні.

Lenovo Yoga Book

«Світ змінюється, змінюються і розумні пристрої, однак різниця між смартфонами і ПК як і раніше залишається суттєвою. Значно відрізняються і підходи до використання ПК і смартфонів. Люди взаємодіють із ними за зовсім різними сценаріями, – сказав на презентації нових продуктів старший віце-президент і генеральний директор підрозділу користувачів ПК і розумних пристроїв Lenovo Джефф Мерідет. – Lenovo YOGA Book другого покоління, який вперше отримав розумну клавіатуру на базі технології e-ink, це пристрій, який відкриває перед користувачами абсолютно нові можливості для творчості і роботи, дозволяючи фокусуватися на завданнях у будь-якому оточенні».

Lenovo Yoga Book

Як стало відомо, в новинці присутній ШІ для більш інтелектуального вводу та передбачення слів. На жаль, технічні характеристики YOGA Book - невідомі. Також під питанням залишилися доступність пристрою, його ціна і дата виходу. Ознайомитися з виступом Джеффа Мерідета і презентацією новинки можна на офіційному каналі Lenovo.

Джерело: Прес-реліз компанії Lenovo

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name