Lenovo показала новий смартфон-слайдер Z5 Pro

Lenovo Z5 Pro

Сьогодні Lenovo провела технологічну конференцію, на якій виконавчий віце-президент Lenovo Лю Цзюнь продемонстрував новий флагман Z5 Pro. Пристрій відрізняється незвичайним форм-фактором слайдера. Дисплей не має популярного вирізу у верхній частині і покриває майже 100% поверхні передньої панелі. Крім того, Z5 Pro отримав наекранний датчик розпізнавання відбитків пальців. З’ясувалося, що смартфон буде випущений найближчим часом, але конкретна дата не згадується.

Lenovo Z5 Pro

Читайте також: Lenovo випускає 12,5-дюймовий ноутбук ThinkPad A285 на базі AMD Ryzen PRO

В ході конференції Лю Цзюнь відзначив, що смартфони Lenovo непогано прогресують у технічному плані. Також він додав: “Ми не прагнемо зробити швидкі гроші на смартфонах, ми прагнемо до хорошої роботи, створення бренду та підвищення обізнаності користувачів від покоління до покоління”.

Лю Цзюнь цілком задоволений продуктивністю Lenovo Z5, представленого раніше. Він сказав, що це не тільки дозволяє зовнішнього світу побачити можливості мобільних телефонів Lenovo, але і має велике значення, щоб допомогти Lenovo перебудувати свій бренд.

Lenovo Z5 Pro

Ми ще не отримали зображення задньої панелі пристрою. Однак витоки припускають, що Z5 Pro отримає подвійну камеру. На відміну від Oppo Find X, Lenovo не здатна приховати основну подвійну камеру. Смартфон буде працювати на Android 8.1 Oreo з оболонкою ZUI. Варто зазначити, віце-президент Lenovo Чанг Чен оголосив на Weibo, що новий Z5 Pro буде випущений у жовтні.

Джерело: gizchina.com

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя