Lenovo Z5 Pro отримає 6,5-дюймовий дисплей, Snapdragon 845, 8 ГБ RAM і 4000 мАг

Lenovo Z5 Pro

Раніше в цьому місяці, Чан Чен, віце-президент Lenovo Group, поділився коротким роликом, показавши зовнішній вигляд майбутнього слайдер-смартфона. Кілька днів по тому на Weibo з'явилося відео з цим пристроєм під назвою Lenovo Z5 Pro. Специфікації були невідомі. Оскільки Lenovo Z5, представлений у червні, з'явився із середніми специфікаціями, передбачалося, що Lenovo Z5 Pro може отримати флагманські специфікації. На Baidu з'явилися знімки інтернет-магазину, присвяченого продажу смартфона Z5 Pro. В описі перераховані ключові характеристики смартфона.

На зображенні видно, що передня частина пристрою в основному зайнята дисплеєм. На задній панелі розробники розмістили двухмодульну камеру. Специфікації Z5 Pro повідомляють, що смартфон оснащений 6,5-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю Full HD +. 2280 x 1440 пікселів і дивне співвідношення сторін 19:14.

Lenovo Z5 Pro

Z5 Pro побудований на базі процесора Snapdragon 845. Модель пропонується в декількох варіантах: 6 ГБ і 8 ГБ оперативної пам'яті, а також 64 ГБ, 128 ГБ або 256 ГБ флеш-пам'яті. У смартфоні встановлений акумулятор на 4 000 мАг. Для фотозйомки використовується 20-мегапіксельна + 16-мегапіксельна система камер. Передбачається, що смартфон може поставлятися з дактилоскопічний сканером у дисплеї. Дата запуску Lenovo Z5 Pro поки невідома.

Джерело: gizmochina.com

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name