Оновлена версія флагмана LG G6+ надійде в продаж у липні

lg g6+

Незважаючи на те, що смартфон LG G6 (огляд тут) виявився значно більш вдалою моделлю, ніж модульний і провальний G5 (більше провальний, ніж модульний), вихід Samsung Galaxy S8 трохи похитнув продажі. І для складання конкуренції компанія анонсувала оновлену версію флагмана під назвою LG G6+.

lg g6 +

LG G6+ вміє розпізнавати обличчя власника

У цілому це ті ж яйця, тільки в профіль, так шкаралупа товстіша. Нова версія пропонує купу нових програмних фіч, збільшену кількість flash-пам'яті на борту (128 ГБ) і "premium sound". Останнє виражається в новому 32-бітному HiFi DAC, який був спочатку вбудований в версію для Південної Кореї, але за її межі не виїжджав.

Що стосується програмних фіч, то увагу привертає вже Face Print. Ця фіча з кумедною назвою не дозволяє роздруковувати лиця (на жаль), але працює як додатковий засіб ідентифікації. Тобто, розпізнавання особи - і за заявами в LG, час спрацьовування для розблокування, тримаючи пристрій прямо перед собою, рівний секунді.

Читайте також: Xiaomi Mi5 за $200 і інше на GearBest. com

Далі, LG G6+ отримав підтримку технології Awareness API від Google, яка працює з безліччю сенсорів на смартфоні, але практично не споживає енергії. А функція Covered Lens попередить користувача, якщо він випадково закрив пальцем частину ширококутного об'єктиву камери. Також ходять чутки про версії з 6 ГБ ОЗУ, але точно відомо, що смартфон буде доступний в двох додаткових кольорах - Optical Marine Blue і Optical Terra Gold - з особливою будовою задньої кришки.

Джерело: lgnewsroom

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name