Із смартфона в 7-дюймовий планшет: LG G8 ThinQ отримає підтримку додаткового екрану

LG G8 ThinQ

Смартфон LG G8 ThinQ повинен стати незвичайним і цікавим пристроєм. Про це свідчить свіжа інформація що надана виданнями Naver і CNet. Згідно першоджерел, смартфон представлять на виставці Mobile World Congress 2019 у наступному місяці, а його відмінною рисою стане підтримка додаткового екрану, який підключається за допомогою чохла.

LG G8 ThinQ

LG G8 ThinQ - в гонитві за новими можливостями

До слова, зовні новинка нагадує ZTE Axon M - смартфон з двома дисплеями. Відразу ж варто обмовитись, що LG G8 ThinQ не позиціонують як гнучкий смартфон і, як наслідок, додатковий екран згинатися не буде. З чуток, обидва дисплея обзаведуться тонкими рамками, що дозволить в повній мірі насолодитися переглядом розважального контенту.

ZTE Axon M
ZTE Axon M

Читайте також: LG планує доповнити лінійку ноутбуків Gram двома ультралегкими рішеннями

Очікується, що з'єднані два дисплея будуть утворювати повноцінний 7-дюймовий планшет. Крім того, новинка отримає підтримку функції "безконтактного введення". Вона, в свою чергу, буде розпізнавати різні жести рук на відстані від 20 до 30 см від гаджета.

LG G8 ThinQ

Як заявив віце-голова LG на CES 2019: "Ми збираємося внести деякі правки в дизайн майбутніх пристроїв, щоб зберегти конкурентоспроможність і отримати додаткові переваги перед іншими виробниками."

LG G8 ThinQ

Читайте також: Звук за допомогою вібрації дисплея: нові чутки про LG G8

За припущеннями, випуск пристрою з підтримкою додаткового екрану обумовлений тим, що компанія хоче представити світові пристрій з цінником не більше 900$. Крім того, на MWC 2019 LG також представить гнучкий смартфон.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя