LG планує випустити смартфон з 16-модульною камерою

LG 16-модульная камера

Новий патент, наданий LG Відомством з патентів і товарних знаків США на початку цього тижня, включає смартфон з основною камерою, яка складається з 16 об’єктивів з різними фокусними відстанями і характеристиками. Сміливе рішення південнокорейського виробника перевершило спроби Samsung, Huawei і Nokia виділитися своїми розробками.

У патенті представлені досить цікаві функції, які можна реалізувати за допомогою такої кількості модулів. Наприклад, одним натисканням всі 16 модулів можуть одночасно зробити знімок, і після цього ви зможете вибрати найкращий кадр. За допомогою такої камери легко отримати ширококутний знімок красивого пейзажу з більш довгою фокусною відстанню.

LG 16-модульная камера

Ще одна цікава перспектива полягає у значно покращеному сприйнятті глибини. Ця особливість може дозволити створювати більш якісні фотографії в портретному режимі. Або навіть дозволить змінити фокус після того, як фотографія вже була зроблена. У патенті також згадується поєднання різних частин різних зображень та інші види маніпуляцій, які користувачі можуть провести після зйомки.

LG опублікувала фотографію своїх ідей в Twitter. На зображенні показані 16 модулів камери, розташованих на вигнутій підкладці. Завдяки цьому користувач може захоплювати об’єкт при зйомці під різними кутами.

Нагадаємо, що Huawei вже представила потрійну камеру у смартфоні P20 Pro. Також Samsung випустила Galaxy A9 з чотирма модулями, а Nokia 9 оснащена п’ятьма модулями.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя