Стали відомі програмні особливості LG V30

LG V30
РЕКЛАМА

Компанія LG Electronics повідала нову інформацію про майбутній смартфон флагманського рівня LG V30. Як повідомляється, девайс отримає новий користувальницький інтерфейс UX 6.0+. У числі особливостей нового UI відзначається оптимізація під екран FullVision з співвідношенням сторін 18:9.

Також новинка отримає плаваючу панель інструментів (Floating Bar), яка функціонально замінить допоміжний екран LG V20. З її допомогою можна буде отримати доступ до часто використовуваних функцій і додатків. Також її можна прибрати з екрану зовсім.

LG V30
LG V30

Отримає оновлення і функція «Always-on Display», яка дозволить виводити на тільки години, але також панель інструментів, фото або аудіоплеєр.

Нарешті, оновлення отримає додаток камери. Функція «Graphy» дозволяє більш тонко налаштовувати камеру в ручному режимі, використовуючи метадані зі знімків професійних фотографів. Для цього потрібно просто завантажити фото, потім система сама проаналізує метатеги і підбере потрібні налаштування за ним. Також в «Камері» змінився інтерфейс – різні режими зйомки, такі як Авто, Сітка фото (Grid Shot), Миттєве фото, Match Shot (Зйомка з двох камер) згруповані в окреме меню. А GIF-файли можна швидко створити в меню «Галерея», тоді як опція «Створити фільм» дозволяє створювати фільми з наявних фото та/або відео.

LG V30
LG V30

Крім цього, у новій прошивці поліпшені функції безпеки. Як зазначається, тепер смартфон можна буде розблокувати, використовуючи розпізнавання особи або за допомогою голосу. У другому випадку застосовується комбінація користувальницького голосу і самогенерируемых фраз. Це дозволить розблокувати смартфон, не торкаючись до нього.

Джерело: Android Police

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя