LG випустила 8-дюймову сенсорну смарт-колонку XBOOM AI ThinQ WK9

LG XBOOM AI ThinQ WK9

Компанія LG представила новий смарт пристрій – XBOOM AI ThinQ WK9 – домашня колонка з сенсорним екраном тепер продається в США. На даний момент ціна становить $199, яка включає початкову знижку в розмірі $100.

WK9 схожа на Google Home Hub або Lenovo Smart Display за рахунок великого сенсорного екрану і підтримки голосового помічника Google Assistant. Вона працює як будь-який інший пристрій Google Home, але завдяки великому дисплею, її можна використовувати для перегляду відео або для відеодзвінків.

WK9 оснащений 8-дюймовим HD-сенсорним екраном і 5-мегапіксельною камерою для відеодзвінків. Ви можете використовувати екран для доступу до покрокових інструкцій з рецептами, здійснювати відеодзвінки за допомогою Google Duo, переглядати відео на YouTube і, звичайно ж, взаємодіяти з Google Assistant у будь-який час.

LG XBOOM AI ThinQ WK9

Подібно JBL Link View, LG дійсно просуває якість звуку на WK9. Подвійні динаміки потужністю 20 Вт, розроблені у партнерстві з Meridian Audio, насправді є головною визначною рисою пристрою. Фактично, LG продає WK9 більше як динамік, який також є домашнім смарт пристроєм, а не навпаки.

Крім підтримки пристроїв Google Home, WK9 також працює з домашніми пристроями LG ThinQ, такими як телевізори та побутова техніка. Смарт-колонка з'явиться пізніше на інших ключових ринках, LG поки що не розкриває конкретної інформації. WK9 має роздрібну ціну $300, але під час спеціальної акції LG знизила вартість колонки до $200.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя