Logitech представляє в Україні систему для відеоконференцій BCC950

Logitech BCC950 release title

Інтернет - неймовірно потужний інструмент не тільки для розваг, а й для ведення бізнесу. Одним з шляхів реалізації цієї благородної справи є відеоконференції, і спростити їх проведення покликана нова система Logitech BCC950.

 Logitech BCC950 release 1

Logitech BCC950 вже доступна в Україні

Потужна і досить компактна, система включає в себе повнодуплексний пристрій для гучного зв'язку з підтримкою широкосмугового звучання, і високоточний сертифікований об'єктив зі скла ZEISS, а також всеспрямовану колонку і мікрофон з функцією шумозаглушення. Комбінація з усього цього дає можливість кожному з учасників наради чітко чути інших на відстані 2,5 метра від Logitech BCC950.

Сумісність бізнес-системи теж радує - вона працює з більшою частиною необхідних додатків, включаючи рішення від Microsoft, програми Lync, Skype, Skype для бізнесу і навіть WebEx. Встановлюється система просто і без зайвої мороки, а за рахунок компактності може переноситися практично куди завгодно - хоч в офіс, хоч в кафе, хоч на зустріч.

Читайте також: оновлена ​​версія Google Play Music дозволить вибирати якість збереження пісень

Характеристики Logitech BCC950 такі - підтримка відео 1080р/30 FPS, поле огляду 78 градусів, підтримка Plug-and-Play, панорамування на 180 градусів і кут нахилу 55 градусів. Система доступна, починаючи з лютого 2017 року, за орієнтовною ціною ₴9199. А якщо вам необхідні пристрої для офісу, настільки ж зручні, наскільки і тихі, то безшумні мишки Logitech M220 до ваших послуг. Огляд компактного гризуна знаходиться тут. Деталі ж стосовно бізнес-системи - на сайті виробника.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя