LongRange E-Skateboard: електро-скейтборд за $99

62 / 2
LongRange E-Skateboard

Персональний електричний транспорт стає популярнішим з кожним днем. На вулицях міст можна все частіше зустріти гироскутеры, гироборды або електробайки. Практично будь-який засіб пересування набуває сьогодні нове втілення, не виняток і скейтборд. Як раз на краудфандингової платформі Kickstarter з’явився електричний скейтборд під назвою LongRange E-Skateboard.

LongRange E-Skateboard

Мінімальна ціна пристрою становить $99, що порівняно дешево. Правда після закінчення кампанії розкрутки і запуску електро-скейта у виробництво цінник значно злетить. Можете впевнено замовляти його зараз, т. к. кошти в розмірі $50 тис. вже зібрані в повному обсязі. Триватиме кампанія ще близько місяця.

Що стосується можливостей електро-скейтборду, то він оснащений досить потужними моторчиками, вбудовані в задні колеса і ємним акумулятором, який знаходиться під днищем. Скейтбордист зможе на пасиві проїхати близько 30 км зі швидкістю 20 км/год.

Заряджається LongRange E-Skateboard від зарядного пристрою або через USB. Таким чином, щоб зарядити електричний скейт можна підключити ємний паурбанк. Це дуже корисна функція, яка буде гідно оцінена молодим поколінням.

 

Комплект включає бездротової пульт управління з можливістю перемикати з двох швидкостей. Якість збірки за словами розробників – добрий. Всі складові частини витримують граничні навантаження і зносостійкі.

Джерело: kickstarter