Перший бездротовий зарядний пристрій Qi з роз'ємом Apple Lightning

LXORY Wireless Charging Pad

LXORY - маленька не особливо відома компанія, що займається розробкою у сфері бездротових зарядних пристроїв. Їм вдалося стати першими, хто випустив бездротовий зарядний пристрій з підключенням через роз'єм Apple Lightning. У свою чергу всі інші зарядні пристрої використовують microUSB, USB-C або порт власної розробки для живлення зарядної платформи.

Зарядка офіційно названа LXORY Dual Wireless Charging Pad, завдяки наявності пропрієтарного роз'єму Apple, який дозволяє полегшити життя користувачів. Зникає необхідність міняти кабелі при перемиканні між дротяним і бездротовим параметрами зарядки iPhone.

Крім нового Lightning, LXORY пропонує також вхідні роз'єми MicroUSB і USB-C для живлення платформи. Тому без різниці який зарядний кабель буде підключений. Wireless Charging Pad може заряджати до двох пристроїв з підтримкою Qi одночасно, також є порт USB Type-A, для підключення кабелю провідної зарядки.

Але не все так гладко з даною бездротовою платформою. Перш за все, в комплект поставки не включено мережевий адаптер для підключення Charging Pad. Платформа LXORY підтримує вихідну напругу тільки 5 В, тому неможливо буде використовувати переваги швидкої зарядки для продукції Apple або Samsung, якій необхідно вихідну напругу 7,5 В і 9 В відповідно. Хоча платформа LXORY підтримує Lightning, вона не сертифікована як офіційний продукт Lightning в програмі Apple MFI. Це означає, що у даного аксесуара немає контролю якості Apple.

Але, незважаючи на це, користувач отримує подвійний бездротовий зарядний пристрій, вартістю всього $ 28,6 з підтримкою великої кількості роз'ємів. Якщо вам не потрібна швидка зарядка і ви довіряєте виробнику без контролю якості Apple, то це придбання вас не розчарує.

Джерело: theverge.com

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name