Microsoft створила термостат GLAS з підтримкою Cortana

Чим би дитя не тішилося, аби б пахви не прілі - це, мабуть, перша моя думка була, коли я побачив інфопривід. Компанія Microsoft спільно з Johnson Controls, одним зі світових лідерів у виробництві обладнання безпеки і систем HVAC (Heating, Ventilation, & Air Conditioning), створила власний термостат GLAS - але не простий, а з підтримкою голосового помічника Cortana.

microsoft GLAS 1

GLAS від Microsoft - просто і геніально

Цей анонс вийшов в форматі відео на YouTube, і відмінно продемонстрував свою спроможність - повністю переконавши мене в тому, що я не правий. Це відмінна ідея - поєднати обладнання для контролю за температурою повітря (від лідера виробництва) і технологію Інтернет-обробки інформації. Я маю на увазі, звичайно ж, концепцію "розумного будинку".

GLAS виглядає шалено стильно і футуристично, має напівпрозорий тач-дисплей, стежить за температурою і якістю повітря як всередині приміщення, так і на вулиці. Пристрій працює на операційній системі Windows 10 IoT, вміє розпізнавати наявність або відсутність користувача всередині кімнати, і підходить для будь-яких кімнат, будь то бари, офісні приміщення або домашні простори.

Читайте також: Microsoft Surface побив антирекорд iFixit по ремонтопридатності

Термостат здатний відображати і температуру, і вологість, і споживання енергії системою, і навіть дату і час - і це все на напівпрозорому супер-екрані, смію нагадати! На жаль, ні Microsoft, ні Johnson Controls, не повідомили про те, коли буде доступно це чудо техніки. Інформації щодо ціни теж немає.

Джерело: The Verge

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name