Microsoft випустила стильну клавіатуру з прихованим сканером відбитків пальців

Технологічний гігант Microsoft випустив першу клавіатуру з вбудованим датчиком відбитків пальців. Сенсор прихований від очей користувача і розташований між клавішами «Alt» та «Ctrl».

Новинка може використовуватися як повністю бездротова клавіатура, так і з проводовим підключенням. Без проводів пристрій підключається через протоколи Bluetooth 4.0 і вище, або Wifi. Як обіцяють розробники, радіус дії кавіатури складе до 10 метрів у відкритому просторі, або до 5 метрів в офісному середовищі. Новинка працює від вбудованої, перезаряджаємої батареї, яка дозволить працювати до 4 місяців від одного заряду. Слід також зазначити, що клавітаура працює тільки з пристроями на Windows 10.

Клавіатура має дуже приємний, лаконічний дизайн. Корпус зроблений з алюмінію. Якщо вам подобається коли робоче місце перед комп’ютером виглядає стильно і акуратно, то це ще одна причина, щоб вибрати нову клавіатуру від Microsoft.

На даний момент продажі стартували в Китаї. Вартість новинки склала $145. У США клавіатура з’явиться 10 липня по ціні $130.

джерело: Gizmochina

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя