Microsoft офіційно представила новий планшет Surface Pro за $ 800

Як передає Business Insider, Microsoft представила нове покоління планшетів Surface Pro на базі ОС Windows 10. У новій лінійці компанія вирішила відмовитися від нумерації покоління в назві.

На відміну від Surface Pro 4, представленого у 2015 році і оснащеного процесором шостого покоління, новий Surface Pro працює на процесорі Intel Core сьомого покоління. Також будуть використовуватися процесори Intel Core m3 і i5. Одним з головних переваг в новинці, став термін служби батареї. За словами представників Microsoft, час автономної роботи може досягати 13,5 годин на одному заряді.

Нова модель планшета з підключеною клавіатурою підтримує більш широкий кут нахилу аж до 15 градусів. Охолодження процесора i7 відбувається за допомогою вентилятора. Якщо вірити Microsoft, його практично не чутно. Стилус Surface Pen також був оновлений. За словами представників компанії, число доступних для розпізнавання рівнів натискання і нахилів виросло в чотири рази - до 4096.

На Surface Pro вже можна оформити замовлення, але продаж планшета почнеться тільки 15 червня 2017 року. Ціна новинки стартує з $799. Вартість топової моделі з процесором i7, накопичувачем 1 ТБ і 16 ГБ ОЗУ складе $2699. На жаль, клавіатуру і стилус доведеться купувати окремо, їх ціна складе $ 130 і $ 99 відповідно.

джерело: Business Insider

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name