Microsoft планує реліз Office 2019 наступному році

Microsoft Office

Компанія Microsoft оголосила, що готує до випуску наступну версію свого пакету офісних додатків, Microsoft Office. Вона отримає назву Office 2019 і вийде приблизно в другій половині 2018 року. У Office 2019 очікувано будуть міститися стандартні програми Microsoft Word, Microsoft Excel і Microsoft Power Point, а також Skype для бізнесу, SharePoint і Exchange. Попередні версії продуктів будуть випущені протягом 2018 року.

Office 2019 представить користувачам нові можливості. Наприклад, поліпшені функції креслення, такі як чутливість до тиску, ефекти нахилу і повторення чорнила, дозволять користувачеві працювати більш природно. Нові формули і діаграми зроблять аналіз даних в Excel більш потужним. Візуальні анімаційні функції, такі як Morph і Zoom, додадуть блиску презентацій, зробленим за допомогою PowerPoint. Нарешті, штучний інтелект стане набагато розумніше.

Microsoft робить акцент на тому, що ця версія Office буде сфокусована на хмарному сховищі - компанія вважає, що Office 2019 стане цінним надбанням для клієнтів, які вважають, що їм необхідно зберегти свої додатки і дані в одному місці, і активно закликає користувачів переходити в " хмару ". Microsoft також додасть нові мотиваційні можливості для тих, хто ще не використовує хмарне сховище.

Нагадаємо, що на даний момент остання версія Microsoft Office вийшла в 2016 році. Наступне покоління Office буде випущено через два роки після релізу попереднього. Подивимося, чи зможе воно перевершити результати попередника.

Джерело: Microsoft

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name