Microsoft представила Surface Hub 2 - сенсорний моноблок на Windows Core OS

Microsoft Surface Hub 2

Через тривалий час, Microsoft вперше представила свою нову розробку - Microsoft Surface Hub 2. Демонстрація новинки відбулася на щорічній конференції для розробників та ІТ-спеціалістів - Microsoft Ignite.

Microsoft Surface Hub 2

Microsoft Surface Hub 2 - 50-дюймовий моноблок

Зовнішній вигляд пристрою нічим не відрізняється від аналогічних рішень. Це 50-дюймовий сенсорний моноблок з можливістю обертання. Однак перші враження оманливі. Основні переваги пристрою ховаються всередині.

Microsoft Surface Hub 2

Читайте також: NVIDIA GeForce RTX 2070 буде доступна для покупки 17 жовтня

Так, Microsoft Surface Hub 2 працює на спеціально розробленій Windows Core OS (WCOS). Її основне застосування - розумні пристрої і система "розумний" будинок.

На виставці також були показані деякі можливості новинки. Одна з них - це сканер відбитків пальців, який дозволяє використовувати Surface Hub 2 відразу декільком людям. Дактилоскопічний сканер знаходиться під екраном і має високу швидкість зчитування. Зареєстровані користувачі можуть одночасно працювати на одному пристрої, використовуючи свої напрацювання.

Microsoft Surface Hub 2

Інша функція - адаптація зображення. Вона дозволяє зберегти орієнтацію зображення, незалежно від кута повороту екрану.

Читайте також: NextVR запускає трансляції віртуальної реальності для Oculus Rift

Змін зазнала і апаратна частина пристрою. Microsoft обіцяє, що до 2020 року випустить першу ревізію пристрою - Surface Hub 2S. Вона матиме безрамковий дисплей і 4К-камеру, проте наявністю нових функцій похвалитися не зможе. Вони прийдуть з Surface Hub 2X, який буде випущений в 2020 році. Його відмінною рисою стане модуль на задній панелі, який відповідає за апаратне і програмне забезпечення.

Microsoft Surface Hub 2

Ціна і доступність Microsoft Surface Hub 2 не повідомляються.

Джерело: theverge

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя