Новий Microsoft Surface побив антирекорд iFixit по ремонтопридатності

Схоже, що негласний рейтинг ремонтопридатності пристроїв iFixit зазнав змін - і в гіршу сторону. Виною всьому новий ноутбук Microsoft Surface, який, якщо я не помиляюся, першим в історії сайту отримав оцінку 0 з 10 балів.

Microsoft Surface ifixit

Microsoft Surface неможливо полагодити

Виною всьому простий факт - Microsoft Surface не можна розібрати. Деталі ноутбука не кріпляться між собою на болтах/винтиках/засувках, а зібрані на клей, тому його можна розкрити, але не розібрати. Тобто, розбір в одну сторону можливий, а ось в іншу, через серйозної шкоди в процесі розбору - немає.

Читайте також: компанія Bosch буде виробляти чіпи для розумних машин і будинків

Але і це ще не все. Щоб замінити аудіороз'єм пристрою, необхідно зняти дисплей, радіатор, кулер і саму материнську плату. Далі краще - ключові елементи пристрою, на зразок процесора, пам'яті і так далі, припаяні на материнську плату намертво і не модифікуються. Ну і на закуску - акумулятор практично неможливо замінити.

Нагадую, що попереднім власником антирекорду був MacBook Retina 2015 року, який теж мав тонни і тонни клею в структурі, і більшість ключових елементів теж були намертво припаяні до його материнської плати, дисплей був спаяний зі склом, а акумулятор приклеєний до корпусу зсередини. Незважаючи на все, цю модель можна зібрати і розібрати без шкоди, на відміну від нової версії Microsoft Surface.

Джерело: ifixit

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя