Microsoft запатентувала ще одну схему для Surface Phone?

surface phone specs title new

Уже кілька місяців не секрет, що чільні на ринку смартфонів фірми планують створювати концепт розкладного телефону. Всі пам'ятають жартівливий ролик про Samsung і складаний телефон - так ось, у Microsoft теж може такий з'явиться. Вірніше, з'явиться напевно, і ще один концепт для цього був запатентований на днях.

surface phone 1

У Microsoft новий патент на Surface Phone?

Раніше патент на пристрій 2-в-1, що сполучає в собі планшет і смартфон, розбурхав уми Інтернет-населення в січні. Ще б пак - чутки про майже містичний Surface Phone ходили роками, і ось перші його концепти засвітилися на зображенні.

 surface phone 12

Другий дзвіночок пролунав на днях. Картинки патенту виявилися у phonearena, і на них зображений концепт, дуже схожий на січневий, але з одного кута він є практично ноутбуком. Верхня частина відіграє роль екрана, нижня - клавіатури. Але це не точно.

Читайте також: Surface Book 2 від Microsoft буде звичайним ноутбуком і з'явиться вже в наступному місяці

Нагадую, що головними конкурентами Microsoft з даного концепту є LG і Samsung. Причому остання дуже близько підібралася до виробництва пристрою - ходить стійкий слух, що вже в третій чверті південнокорейська компанія буде готова видати пристрої-прототипи ритейлерам. Однак якщо, скажімо, Xiaomi Mi MIX був хоч і концептом, але пристроєм не найдорожчим (нехай і близьким до цього), то складаний телефон від Samsung легко позмагається з прийдешнім iPhone 8. Який, нагадаю, у не топовій комплектації обійдеться в $1000, і вийде, швидше за все, в цьому ж часовому проміжку.

Джерело: phonearena

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя