Microsoft оновить «Блокнот» в Windows 10

Microsoft

Компанія Microsoft вирішила оновити програму Notepad (Блокнот) для ОС Windows. До цього програма не змінювався багато років, але тепер, як очікується, це зміниться.

Що повідомили

За даними зарубіжних джерел, Microsoft додасть його в реліз в наступному великому оновленні Windows 10. Це відбудеться восени, а оновлення буде називатися Redstone 5. Поки ж нова версія «Блокнота» доступна інсайдерам в збірці під номером 17713.

Microsoft

У програмі, нарешті, з’явиться можливість масштабувати текст. Для цього потрібно натиснути Ctrl і прокручувати коліщатко миші. Також додана підтримка розриву рядка Unix/Linux (LF) і Macintosh (CR), що актуально, враховуючи підтримку UTF-8. А рядок стану буде включена за замовчуванням. В ній будуть показані номери рядків і стовпців, коли включений перенесення слів.

Читайте також: Microsoft представила 400-доларовий планшет Surface Go

Крім цього, в програмі з’явиться підтримка пошуку у фірмовому пошуковику Bing. При натисканні на слові правою кнопкою, можна буде відправити його в пошук. Потрібно лише вибрати відповідну опцію.

Нарешті, у «Блокнот» додана підтримка сполучення клавіш Ctrl+Backspace. Це дозволить видалять попереднє слово. Крім цього, програма вміє працювати з великими файлами.

Навіщо це потрібно

По суті, «Блокнот» давно застарів, і таким чином в Microsoft хочуть злегка освіжити його. Однак більшість користувачів вже давно перейшли на більш сучасні аналоги. З іншого боку, компанія точно також підтримує Paint, WordPad і інші фірмові програми. Хоча давно вже варто було б випустити версію Windows без всіх цих програм. Це дозволило б кожному користувачеві встановлювати те, що йому подобається.

Джерело: The Verge

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя