Microsoft змінила назву Windows Store в Windows 10

Microsoft готується до модернізації свого онлайн-магазину додатків Windows Store в Windows 10. Після випуску найближчого оновлення для Windows 10 магазин Windows Store отримає нову назву - Microsoft Store. Передбачається, що за зміною назви стоїть не тільки естетичне підгрунтя, а й практичне - Microsoft хоче забезпечити своїм користувачам доступ до більшої кількості продуктів.

Крім назви, був змінений логотип Microsoft Store - з чисто білого Microsoft перейшла до різнобарвного, таким чином підкресливши осучаснення магазину і його зв'язок з компанією. Дизайн Microsoft Store також був оновлений з використанням елементів Fluent Design. Раніше вже ходили чутки, що Microsoft може змінити назву Windows Store, і тепер, схоже, вони підтвердилися. Поки що Microsoft офіційно не анонсувала зміну назви свого магазину, але, судячи з усього, це трапиться незабаром.

Логотип Microsoft Store

Головна причина, по якій Microsoft зробила ребрендинг - можливість покупки користувачами через Microsoft Store не тільки додатків, але і пристроїв. Так, мережа Redmond намір продавати за допомогою Microsoft різні девайси і аксесуари, а також надавати можливість робити на них передзамовлення. Також в Microsoft Store можуть з'явитися і сторонні пристрої - наприклад, фітнес-трекери Fitbit. Поки що оновлений Windows Store недоступний для широкого кола користувачів, але, швидше за все, його оприлюднюють у великому оновленні Windows 10 Fall Creators Update, яке буде випущено вже 17 жовтня.

Джерело: mspoweruser

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Добавьте комментарий
Введите ваше имя