Microsoft відкрив передзамовлення на стандартний Xbox One X

Xbox One X 4

Компанія Microsoft офіційно зробила доступною можливість замовлення своєї нової консолі - Xbox One X. Пристрій, рекламоване як найпотужніша консоль в світі, виходить в світ 7 листопада. Раніше компанія Microsoft вже робила геймерам обмежену пропозицію - можна було замовити лімітоване видання Xbox One X Project Scorpio Edition, всі екземпляри якого були розкуплені за лічені дні з небаченою швидкістю. Тепер черга дісталася і до стандартного варіанту консолі.

За словами Microsoft, передзамовлення на Xbox One X відкрився по всьому світу. Можливість зробити попередню покупку консолі існує як в Microsoft Store і Microsoft.com, так і у роздрібних продавців. Microsoft стверджує, що для нового Xbox One X на старті продажів буде доступно більше ніж 130 ігор, серед яких є як нові, так і вже існуючі. Також Microsoft призводить відгуки фахівців, які в один голос залишають про консоль виключно хвалебні відгуки.

Зовнішній вигляд Xbox One X

Раніше Microsoft припинив продажі першої версії Xbox One, щоб звільнити місце в магазинах для своєї нової консолі. Xbox One X буде підтримувати дозвіл 4К і частоту в 60 кадрів в секунду. Якщо ви давно хотіли придбати Xbox One X, починаючи з сьогоднішнього дня Microsoft дає вам цю можливість.

Джерело: xbox

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name