Microsoft представила застосунок "Твій телефон"

Your Phone win 10

На конференції розробників Build, компанія Microsoft представила новий застосунок "Твій телефон" для Windows 10. Він призначений для використання можливостей смартфона на ПК, що дозволить власникам Windows 10 отримати доступ до смс, фотографій і повідомлень своїх мобільних пристроїв.

Your Phone win 10

Читайте також: Huawei реалізувала рекордну кількість смартфоном серії P20

Можливості програми можуть змінюватися в залежності від мобільної ОС (iOS або Android). Логічно, що на Android застосунок буде використовувати більше функцій, так як ОС має відкритий вихідний код. Мета створення програми: можливість використання смартфона не відриваючись від ПК. Раніше, подібне рішення було представлене компанією Dell. Реалізоване воно за допомогою фірмового застосунка "Мобільне з'єднання", який відображає на ноутбуках компанії вхідні дзвінки та повідомлення зі смартфона.

Your Phone win 10

Читайте також: Apple визнала, що в деяких моделях iPhone 7 може відключатися мікрофон

Цього тижня Microsoft почне тестування свого нового застосунка за допомогою програми попередньої оцінки Windows. Відгуки тестерів допоможуть визначити варто розвивати його далі чи ні. Зараз компанія зайнята тестуванням наступного великого оновлення для Windows 10 під кодовою назвою "Redstone 5". Очікується, що оновлення з'явиться восени цього року. На даний момент відомо, що Redstone 5 містить оновлення в колекції емотиконів, покращене керування правами UWP-застосунків, масу виправлень і режим "Максимальна продуктивність", який покликаний усунути затримки, пов'язані з методами управління електроживленням.

Джерело: theverge.com

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name