Microsoft знижує ціни на ноутбуки на 31,4% на честь Дня Пі

Pi-day -tile

День числа пі - неофіційне свято, яке відзначається любителями математики 14 березня о 1:59:26 на честь математичної константи. Так само як і в усьому світі, це свято відзначають і в компанії Microsoft.

Читайте також: KardiaBand – ремінець що визначає рівень калію по ЕКГ

Свято придумав фізик із Сан-Франциско Ларрі Шоу в 1987 році. Він зауважив, що в американській системі рахунку дата 14 березня або 03/14 і час 1:59:26 збігається з першими розрядами числа π = 3,1415926 ...
Microsoft, як безпосередньо пов'язана з математикою і програмуванням компанія, святкує Pi Day вже четвертий рік поспіль. Ціни на ноутбуки і гарнітуру Windows Mixed Reality, Dell XPS 13, XPS 15, Alienware 15 і безліч старих моделей від Dell, HP, Asus і Lenovo знижені до 31,4 відсотка. Microsoft навіть пропонує ноутбуки за 314 доларів.

Читайте також: 4 червня відбудеться виставка WWDC 2018 від Apple

Крім того в Microsoft Store зараз доступні знижки на гарнітури для Windows Mixed Reality (VR), при цьому моделі HP і Lenovo доступні за все ті ж 314 доларів. Це не перший раз, коли гарнітура для Microsoft VR продається зі знижкою, але саме зараз ціна на неї виглядає найбільш привабливо. Хоча в січні всі моделі від Dell, Acer, Lenovo і HP вже були доступні за ціною менше 250 доларів США, але для тих хто запізнився зараз з'явилась чудова можливість їх придбати. Microsoft має ряд інших не пов'язаних зі святом пропозицій, включаючи знижки на ігри для Surface Laptop і Xbox One, які доступні в магазині Microsoft.

Джерело: CNET

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name