MotionQ і AutoStream - ще один крок на зустріч розумним авто від TomTom

TomTom

TomTom презентувала програми MotionQ і AutoStream, які повинні підвищити безпеку і комфорт поїздок на автомобілі з мінімальною участю водія.

До того моменту, як з'являться автомобілі, які не потребуватимуть участі водія узагалі, пройде не мало часу, але це станеться і TomTom хоче, аби під час такої поїздки пасажири могли відчувати себе в безпеці і саме тому під час виставки CES 2018 було представлено два рішення, які повинні це гарантувати.

MotionQ

Першою новинкою є MotionQ – це програма, яка відображає на екрані автомобіля те, що він "бачить", і те що він планує зробити, наприклад повернути, або зупинитись на пішохідному переході, також вона аналізує дорожні знаки і вертикальні та горизонтальні перешкоди, а "водій" всередині транспортного засобу може пришвидшити або уповільнити автомобіль.

Друга новинка - це AutoStream - "інноваційна служба доставки дорожніх карт для автономних автомобілів", завдяки якій найновіші карти завжди завантажуватимуться з хмари задля підвищення комфорту і безпеки.

"Незалежно від того чи ми говоримо про автономні автомобілі чи про звичайні, їх обох об'єднує необхідність навагації, тому майбутнє автомобілів залежить від дорожніх карт високої роздільної здатності і їх оновлення у режимі реального часу задля моніторингу поточних даних на дорозі".

AutoStream

Автором слів є генеральний директор TomTom Гарольд Годийн, він стверджує, що саме тому так важливе впровадження таких рішень, як AutoStream і MotionQ та окрім цього не менш важливим є співпраця з лідерами ринку. Виробник вже співпрацює з такими партнерами, як Baidu, Zenuity і Qualcomm.

Джерело: inverse

LEAVE A REPLY

enter your comment
your name